تحديثات بخصوص فيروس كورونا المُستجَد (كوفيد-19): نحن نضع الحفاظ على سلامتك على رأس أولوياتنا. تعرَّف على المزيد حول التزامنا بإجراءات النظافة والسلامة.

في انتظار التحميل...

SkyView hakkında sık sorulan sorular ve ziyaretçiler için genel bilgiler.

 1. Biletlerimi önceden ayırtmak zorunda mıyım?
  Hayır ama biletlerinizi SkyView ziyaretiniz öncesinde web sitemizden satın almanız önerilir. Müsaitlik durumuna bağlı olarak girişte de bilet satın alabilirsiniz.
 2. SkyView ziyaretim hamile kadınlar için güvenli mi?
  Evet, SkyView genel olarak hamile kadınlar için güvenli bir deneyimdir. Ama deniz seviyesinden 200 metre yukarıda olacağınızdan doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.
 3. Bu deneyim tekerlekli sandalyeli ve engelli kişiler için erişilebilir mi?
  Evet, SkyView tekerlekli sandalyeli ve herhangi bir engeli olan tüm ziyaretçileri desteklemek için tam donanımlıdır. Ziyaretinizden önce destek için lütfen info@emaarskyview.com adresine e-posta gönderin.
 4. SkyView’de bavula/bagaja izin verilir mi?
  Üst kata sadece kişisel çantalar getirilebilir. Tüm seyahat bagajları ve bavulları Emaar Square Mall  -3 katındaki danışmaya bırakılmalıdır. Deneyim tamamlandıktan sonra alınabilir.
 5. Etkinlik alanında yiyecek ve içeceklere izin veriliyor mu?
  Hayır, yukarıya yiyecek ve içecekle girilmez. 47 ve 48. katlarındaki yeme içme olanaklarından faydalanabilirsiniz.
 6. SkyView ziyareti için başka kısıtlamalar var mı?
  Hayır, ama rüzgar hızına göre 47. katta bulunan açık alan güvenlik sebebiyle kısa süreli kapatılabilir.
 1. Çalışma Saatkeri
  • Emaar  SkyView her gün sabah 10:00 ile gece 22:00’ye kadar hizmet vermektedir ve son giriş 21:15’dir.
 2. Gezi Süresi:
  • Seyir Terası:
   Ziyaretçilerimizden gezi sürelerini 60 dakika olarak sınırlandırmalarını rica ederiz. Gerekirse daha uzun süre kalabilirsiniz. Yoğun saatlere ve gün batımı saatlerine bağlı olarak geziniz daha uzun sürebilir.
 3. Hava Durumu:
  Kötü hava koşulları nedeniyle, açık havada gerçekleşen herhangi bir etkinlik güvenliğiniz için kapatılabilir. Bu sebepten ötürü bilet iadesi veya değişiklik yapılmaz.
 4. Bagajlar/bavullar ve bebek arabaları:
  Üst kata sadece kişisel çantalar getirilebilir. Tüm seyahat bagajları ve bavulları Emaar Square Mall  -3 katındaki danışmaya bırakılmalıdır. Deneyim tamamlandıktan sonra alınabilir.
 5. WIFI & Internet:
  WIFI, deneyiminizi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için SkyView’de mevcuttur! #emaarSKYVIEW hashtag’ini kullanarak deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!
 6. Ulaşım:
  Emaar SkyView’a ulaşmak çok kolay. Emaar Square AVM’ye vardıktan sonra -2. kata çıkıp Emaar SkyView giriş yönlendirmelerini takip edin. Yol tarifi için bu bağlantıyı takip edin: Emaar SkyView Yol Tarifi
 7. Fotoğraf Çekimi
  Deneyim boyunca fotoğraf çekmeye izin verilir ve değerli anılarınızı yakalamak için profesyonel fotoğrafçılar da mevcuttur.
 8. Kaybolan Çocuklar
  13 yaşın altındaki çocuklara her zaman bir yetişkin veya vasi eşlik etmelidir. Kayıp bir çocuğu bildirmek için lütfen güvertede bulunan güvenlik personeline yaklaşın ve yardım için tüm ayrıntıları sağlayın.
 9. Evcil Hayvanlar
  Evcil ve yardımcı hayvanlara izin verilmemektedir.
 10. Yeme & İçme
  Sağlanan tüm yiyecek ve içeceklerin fındık, yağ, yumurta ve süt ürünleri içerebileceğini lütfen unutmayın. Yukarıdaki içerikleri içeren herhangi bir yiyecek ve içecekten yönetim sorumlu olmayacaktır. Lütfen satın almadan önce personelimizden alerji içeren yiyecekleri isteyin.

Keşfet

SkyCafe

Kendinizi Gökyüzünde Şımartın

SkyWalk

Gökyüzünde Turla

SKYVIEW

Şehri Gökyüzünden Seyret

Ortak Biletlerle Eğlenceyi İkiye Katlayın
Tek Bilet ile Emaar SkyView'a ve Emaar Akvaryum'a gidebilir, %15 indirimden faydalanabilirsiniz.