تحديثات بخصوص فيروس كورونا المُستجَد (كوفيد-19): نحن نضع الحفاظ على سلامتك على رأس أولوياتنا. تعرَّف على المزيد حول التزامنا بإجراءات النظافة والسلامة.

في انتظار التحميل...

Gökyüzünde Eğlence: Emaar Skyview'da Heyecan Dolu Skyfun Serüveni


Anadolu yakasının sahip olduğu tarihi simgeler ile dolu Üsküdar'da en seçkin AVM'de sizlerleyiz. İstanbul'un güzelliklerini daha yakından keşfetmenin ve gökyüzünün tadını çıkarmanın heyecan verici bir yolunu sunuyoruz: Emaar Skyview'da Skyfun!

Bilet Al

Skyfun’da Bulutlarla Dans

Emaar Skyview, İstanbul’un merkezinde yer alan konumu ile gökyüzünü ve şehri cam seyir terasında yeniden keşfetmenizi sağlar. Skyview’daki seyir dürbünleri ve teleskoplar, İstanbul’un büyüleyici detaylarını 360 derecelik panoramik açıyla görmenize olanak tanır. Muhteşem manzara eşliğinde göz alıcı yıldızları, parıldayan güneşi ve belki de dolunayı teleskoplarla inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bulut makinesi eşliğinde manzaranın keyfini bembeyaz bulutların arasında çıkarabilirsiniz. Bu deneyim, kendinizi bulutların üzerinde hissettirecek ve içinizdeki çocuğu mutluluktan havalara uçuracak.

Özellikle okul tatillerini, üniversite gezilerini daha keyifli hale getirmek isteyenler için Skyfun, eşi benzeri olmayan bir eğlence sunar. Tahterevalliye binerek yerden 300 metre yüksekte eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Galata Köprüsü, Haliç, Kadıköy tüm şehir ayaklarınızın altında, heyecanınıza eşlik edecek. Arkadaşlarınızla birlikte yer alacağınız bu keyifli etkinlikte fotoğraf çekerek anılarınızı kaydetmeyi unutmayın.

Emaar SkyView - SkyFun

Tahterevalli Kullanımı ve Kuralları: Güvenli Eğlence İçin Bilinmesi Gerekenler

Tahterevalli kullanımı bazı kurallara tabidir. Vücut ağırlığı 30-150 kg arasında olan ve boyu 120 cm ile 200 cm arasında olan ziyaretçiler tahterevalliye binebilirler. Kişisel eşyalar, cep telefonları ve keskin mücevherler gibi eşyaların çıkarılması gerekmektedir.

Ayrıca alkollü içkilerin etkisi altında veya yargıyı bozan maddelerin etkisi altında olmamak gerekmektedir. Fiziksel veya zihinsel sağlık sorunları yaşayan ziyaretçilere tahterevalli kullanmamaları önerilir.

İstanbul’un Eğlence ve Macera Dolu Durağı: Skyview’da Skyfun

Skyview, İstanbul’un güzelliklerini keşfetmek isteyenler, aynı zamanda eğlence ve macera arayanlar için görülmesi gereken yerlerin en başında yer almaktadır. Her yaştan ziyaretçiye hitap eden bu eğlenceli etkinlik aileler için de mükemmel bir seçenektir. Emaar AVM’nin -2. katından bilet alarak bu benzersiz maceraya katılabilirsiniz. Bilet fiyatları, indirim ve kampanya bilgileri için sitemizden “bilet al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Gökyüzünün güzellikleri ve şehrin büyüleyici manzaralarıyla tanışmak ve eğlenceli bir deneyim yaşamak için cesaretinizi toplayın. Emaar Skyview’ın kapılarını aralayın ve İstanbul’u farklı bir perspektiften keşfedin. Skyfun macerası sizi bekliyor!

İstanbul’da mutlaka gezilecek yerler listesinde olan bu harika lokasyonu siz de uygun fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Aktiviteler

SkyWalk

Gökyüzünde Turla

SKYVIEW

Şehri Gökyüzünden Seyret

SkyFun

Göklerdeki Eğlence

Ortak Biletlerle Eğlenceyi İkiye Katlayın
Tek Bilet ile Emaar SkyView'a ve Emaar Akvaryum'a gidebilir, %15 indirimden faydalanabilirsiniz.